SanDisk SN3000 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe QLC 3D NAND
Kód: DIAWESSSD0174
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ paměti
QLC 3D NAND
Rychlost čtení
5000 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Rychlost zápisu
4200 MB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1750000 h
NVMe
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Hmotnost a rozměry
Šířka
22 mm
Výška
2,38 mm
Hmotnost
5,4 g
Hloubka
80 mm
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Maximální provozní teplota
80 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 80 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 718037904610 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 22 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
