SanDisk Extreme Portable 1000 GB Černá
Kód: DIASADSSD0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hardwarové šifrovaní
Ano
Ochranné funkce
Odolné vůči vodě
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Ochrana heslem
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
100,5 mm
Šířka
52,4 mm
Hloubka
8,95 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ A, USB typ C na USB typ C
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Technologie Thunderbolt
Ne
USB konektor
USB typu C
Wi-Fi
Ne
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 45 °C
Disk SSD
Rychlost zápisu
1000 MB/s
Rychlost čtení
1050 MB/s
NVMe
Ano
Kapacita disku SSD
1 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 619659182557 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 34 mm |
| Šířka balení: | 128 mm |
| Délka balení: | 103 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
