Samsung MZ-VAP4T0 4 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe V-NAND TLC
Kód: DIASA1SSD0105
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
NVMe
Ano
Typ paměti
V-NAND TLC
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Rychlost čtení
14800 MB/s
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/herní konzole
Podpora TRIM
Ano
Kapacita disku SSD
4 TB
Podpora technologie SMART
Ano
Rychlost zápisu
13400 MB/s
Náhodné čtení (4 KB)
2200000 IOPS
Náhodný zápis (4 KB)
2600000 IOPS
Rozhraní
PCI Express 5.0
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Hardwarové šifrovaní
Ano
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Verze NVMe
2.0
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
0,007 W
Provozní napětí
3,3 V
Spotřeba energie při DevSlp (režim spánku zařízení)
5,7 mW
Průměrný příkon (zápis)
8,2 W
Spotřeba energie (čtení)
9 W
Spotřeba energie (psaní)
8,2 W
Průměrný příkon (čtení)
9 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
80,2 mm
Výška
80,2 mm
Hmotnost
9 g
Hloubka
2,38 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Záruční doba
5 rok/roky
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8806095811703 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
