Samsung MZ-VAP2T0 2 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe V-NAND TLC
Kód: DIASA1SSD0104
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ paměti
V-NAND TLC
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Formát SSD
M.2
Hardwarové šifrovaní
Ano
Komponent pro
PC/herní konzole
Náhodný zápis (4 KB)
2600000 IOPS
Podpora TRIM
Ano
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Rychlost zápisu
13400 MB/s
Kapacita disku SSD
2 TB
Podpora technologie SMART
Ano
Verze NVMe
2.0
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Náhodné čtení (4 KB)
1850000 IOPS
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Rychlost čtení
14700 MB/s
NVMe
Ano
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
0,005 W
Průměrný příkon (čtení)
8,1 W
Spotřeba energie (čtení)
8,1 W
Spotřeba energie (psaní)
7,9 W
Průměrný příkon (zápis)
7,9 W
Provozní napětí
3,3 V
Spotřeba energie při DevSlp (režim spánku zařízení)
4 mW
Hmotnost a rozměry
Výška
80,2 mm
Hmotnost
9 g
Šířka
80,2 mm
Hloubka
2,38 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Záruční doba
5 rok/roky
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8806095811710 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
