Samsung MZ-V9P2T0 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe V-NAND MLC
Kód: DIASA1SSD0076
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Náhodné čtení (4 KB)
1400000 IOPS
NVMe
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
1550000 IOPS
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Podpora TRIM
Ano
Typ paměti
V-NAND MLC
Hardwarové šifrovaní
Ano
Formát SSD
M.2
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
7450 MB/s
Komponent pro
PC/herní konzole
Rychlost zápisu
6900 MB/s
Podpora technologie SMART
Ano
Verze NVMe
2.0
Rozhraní
PCI Express 4.0
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Podpora DevSlp (spánek zařízení)
Ano
Příkon
Provozní napětí
3,3 V
Spotřeba energie (průměrná)
5,5 W
Maximální spotřeba energie
8,5 W
Spotřeba energie (v klidu)
0,055 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
8,2 mm
Výška
24,3 mm
Hmotnost
28 g
Šířka
80 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8806094594652 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
