Sada nožů v brousku ZWILLING Gourmet 7 prvků
Kód: AGDZWLSZT0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Včetně nože na sýr
Ne
Včetně okrajovacího nože
Ano
Včetně steakového nože
Ne
Včetně šéfkuchařského nože
Ano
Včetně nože santoku
Ne
Materiál ostří
Nerezová ocel
Včetně sekacího nože
Ne
Včetně kuchyňských nůžek
Ano
Materiál rukojeti
Plast
Univerzální nůž
Ano
Včetně nože na rajčata
Ne
Včetně vykosťovacího nože
Ne
Otvor na nůžky
Ano
Včetně filetovacího nože
Ne
Včetně porcovacího nože
Ano
Včetně nože na chleba
Ano
Obsah balení
Počet přiložených produtků
7 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 3.195 kg |
| EAN: | 4009839408182 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 415 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
