Sada hrnců Vitality ZWILLING 66460-000-0 5 ks
Kód: AGDZWLGAR0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva rukojeti
Nerezová ocel
Pánev na dušení
Ne
Pánve wok
Ne
Kastroly
Ano
Barva
Nerezová ocel
Materiál
Sklo
Hrnec na dušení
Ano
Pečicí plech
Ne
Pánve
Ne
Materiál víka
Sklo
Rendlík na mléko
Ne
Materiál rukojeti
Nerezová ocel
Víčko v ceně
Ano
Vnitřní povrch
Nerezová ocel
Polévkový hrnec
Ano
Hmotnost a rozměry
Průměr kastrolu 4
24 cm
Kapacita kastrolu
1,5 l
Průměr kastrolu
16 cm
Průměr kastrolu 3
20 cm
Průměr kastrolu 2
20 cm
Obsah balení
Počet přiložených produtků
9 kusů
Počet kastrolů
4 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 8.95 kg |
| EAN: | 4009839372766 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 440 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
