Ryobi R18CSP-0 Kotoučová pila 18 V šedá, zelená
Kód: NAKRYOPTA0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ motoru
Kartáčový motor
Nastavitelná rychlost
Ne
Vhodné pro materiály
Dřevo
Barva
Šedá
Nastavení úhlu
0-56°
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí napájecího zdroje
18 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,2 kg
Výkon
Hloubka řezu (90º)
4,5 cm
Průměr kotouče
15 cm
Volnoběžná rychlost (max)
4700 ot/min
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Uchovávejte zařízení mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.27 kg |
| EAN: | 4892210141071 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 325 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
