ROYAL CANIN Urinary Care in Gravy 12x85g
Kód: DLZROYKMK0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Řada
ROYAL CANIN Feline Care Nutrition
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Vlhké krmivo
Rozsah hmotnosti
1 kg - 1,9 kg
Kategorie
Pro kočky
Další funkce
Nemocné močové cesty
Hlavní příchuť
Drůbež
Kapacita
85 g
Fáze života zvířete
Dospělá
Příchuť krmiva
Zeleninová
Typ balení
Sáček
Typ dávkovače
Sáček
Účinky na zdraví
Léčba močového měchýře
Specifické potřeby zvířete
Kontrola funkce močových cest
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Obsah balení
Množství
12
Bezpečnostní upozornění
Varování
Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
82%
Hrubý popel
1,4%
Hrubá vláknina
0,9%
Obsah tuku
3%
Bílkoviny
9,2%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 9003579000359 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 195 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
