Router CUDY IR04_EU
Kód: KILCUDR4G0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní ethernetu LAN
Fast Ethernet
Vlastnosti
Takt procesoru
580 MHz
Zabudovaný procesor
Ano
Počet jader procesoru
1
Vnitřní paměť
128 MB
Paměť flash
16 MB
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Výstupní proud
1 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Typ zdroje
DC
Výstupní napětí
12 V
Osvědčení
Certifikáty shody
Federální komunikační komise (FCC)
Vzhled
Základní materiál
Slitina hliníku
LED indikátory
Výkon
Hmotnost a rozměry
Hloubka
114 mm
Šířka
129 mm
Hmotnost
462 g
Výška
50,6 mm
Anténa
Typ antény
2x2
Počet antén
2
Konstrukce antény
Vnitřní
Možnosti připojení
Konektory USB 2.0
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
4
Napájecí konektor
Ano
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-40 - 75 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 75 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 95%
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
Funkce managementu
MIMO
Ano
Tlačítko reset
Ano
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-Fi standard
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-fi pásmo
2,4 GHz
Mobilní sítě
Standardy 3G
WCDMA
Standardy 4G
LTE-TDD & LTE-FDD
Generace mobilní sítě
4G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 6971690793210 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 203 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 62 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
