Router CUDY C200P
Kód: KILCUDROU0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Síťové standardy
IEEE 802.3at
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Vlastnosti
Vnitřní paměť
256 MB
Typ vnitřní paměti
DDR3
Paměť flash
16 MB
Vzhled
Základní materiál
Kov
Hmotnost a rozměry
Výška balení
81,5 mm
Šířka
190 mm
Výška
28 mm
Hloubka balení
132 mm
Hloubka
100 mm
Šířka balení
209 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
AC adaptér
Ano
Stručný návod k instalaci
Ano
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
FCC
Bezpečnost
Filtrování IP adres
Ano
Prevence útoku DoS
Ano
Filtrování MAC adres
Ano
Firewall
Ano
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
4
Počet portů USB 3.0 Type-A
1
Počet portů WAN
1
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 95%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
0 - 100%
Funkce managementu
Tlačítko reset
Ano
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte, hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Protokoly
Podpora DMZ
Ano
DHCP server
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.03 kg |
| EAN: | 6971690793470 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 212 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
