RØDE Wireless Pro - bezdrátový systém
Kód: MISRDEMIK0068
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita s Android
11 nebo novější
Typ produktu
Bezdrátový mikrofonní systém
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.15 nebo novější
Podporované operační systémy Windows
Systém Windows 10 nebo vyšší
Hmotnost a rozměry
Hmotnost receiveru
32 g
Hmotnost
30 g
Výška
44 mm
Šířka
46,5 mm
Hloubka
20 mm
Hmotnost pouzdra
177 g
Možnosti připojení
Stereofonní výstup TRS 1/8" (3,5 mm)
1
Počet portů USB typu C
1
Baterie
Výdrž baterie (max.)
7 h
Obsah balení
Obsah balení
Kabel SC34 x 1
Mikrofon
Frekvenční rozsah
20 - 20000 Hz
Maximální SPL
123,5 dB
Typ mikrofonu
Ruční mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Odstup signálu od šumu
72 dB
Vzdálenost pro záznam
260 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 698813010943 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 178 mm |
| Délka balení: | 82 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
