Průmyslový vysavač Camry CR 7045
Kód: AGDADLODK0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální provozní vzdálenost
19 m
Vestavěná zásuvka
Ano
Vnitřní kapacita
25 l
Materiál
Nerezová ocel
Proud vzduchu
36 l/s
Barva
Červená
Typ filtru
HEPA
Odnímatelné víko
Ano
Hlučnost
82 dB
Sací výkon
20000 Pa
Vysávání
Suchý
Počet funkcí
6
Pružná hadice
Ano
Příkon
Maximální výkon
3400 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
550 mm
Šířka
400 mm
Hloubka
400 mm
Obsah balení
Včetně hadic
Ano
Teleskopická hůlka
Ano
Počet kartáčů
5
Počet filtrů
4 kusů
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5902934839907 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 345 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 555 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
