ProfiCook PC-TKS 1056 elektrická konvice 1,7 l Černá, Nerezová ocel, Průhledná
Kód: AGDPFOZAP0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Předvolené teploty
Ano
Objem zásobníku vody
1,7 l
Indikátor úrovně vody
Ano
Funkce uchování teploty
Ano
Základní materiál
Sklo, Nerezová ocel
Barva
Nerezová ocel
Filtrace
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Maximální příkon
2250 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
265 mm
Šířka
385 mm
Hloubka
220 mm
Údaje o balení
Výška balení
280 mm
Hloubka balení
280 mm
Šířka balení
480 mm
Ergonomie
Automatické vypnutí
Ano
Otočitelnost o 360°
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.141 kg |
| EAN: | 4006160105698 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
