Připojení pračky a sušičky ELECTROLUX E1WYHSK2
Kód: AGAELCPAK0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Konektor
Kompatibilita značky
Electrolux
Počet kusů v balení
1 kusů
Hmotnost a rozměry
Výška
65 mm
Hmotnost
5 kg
Šířka
610 mm
Hloubka
605 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| EAN: | 7333394082417 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 645 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
