Příklepová vrtačka MAKITA DHR183Z 18V Modrá, Černá
Kód: NAKMAKMWE0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ motoru
Bezkartáčový
Vrtání
Ano
Vrtání s příklepem
Ano
Systém rychlého uvolnění
Ano
Snadné uchopení
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Zpětný chod
Ano
Typ tlumivky
SDS Plus
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Příkon blokovaného motoru
500 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,6 kg
Šířka
288 mm
Výška
215 mm
Hloubka
89 mm
Výkon
Průměr vrtání do dřeva (max.)
2,4 cm
Energie příklepu
1,7 J
Volnoběžné otáčky
1100 ot/min
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Průměr vrtání do betonu (max.)
1,8 cm
Frekvence úderů při volnoběhu (max.)
5000 IPM
Obsah balení
Nabíječka
Ne
S držákem
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte zařízení v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 088381779883 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 208 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
