PNY VCNRTX6000ADA-SB NVIDIA RTX 6000 ADA 48GB GDDR6 4X DISPLAYPORT PCI EXPRESS 4.0 DUAL SLOT ATX - ATX BRACKET SMALL BOX
Kód: KGKPNYNVD0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Počet jader NVIDIA RT
142
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Počet jader NVIDIA Tensor Cores
568
Typ
RTX 6000 Ada
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
18176
Příkon
Maximální spotřeba energie
300 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Barva
Černá
Osvětlení
Ne
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,18 kg
Výška
112 mm
Hloubka
267 mm
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
4
Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Verze DisplayPortu
1.4a
Paměť
Šířka pásma paměti (max)
960 GB/s
Paměť grafické karty
48 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6
ECC
Ano
Paměťová sběrnice
384 bit
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12.07
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.68
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.428 kg |
| EAN: | 3536403392680 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 94 mm |
| Šířka balení: | 351 mm |
| Délka balení: | 185 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
