PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7
Kód: KGKPNYNVD0087
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
RTX PRO 6000
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA jádra
24064
CUDA
Ano
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
300 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Počet slotů
2
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Výška držáku
Full-Height (FH)
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka
266,7 mm
Výška
111,8 mm
Typ balení
Small box
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
4
Paměť
Šířka pásma paměti (max)
1792 GB/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměťová sběrnice
512 bit
Paměť grafické karty
96 GB
Výkon
Verze shader modelu
6.6
Verze DirectX
12.0
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Verze OpenCL
3.0
Výkon NPU až
3511 TOPs
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.46 kg |
| EAN: | 3536403403386 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
