PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7
Kód: KGKPNYNVD0088
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA jádra
24064
Typ
RTX PRO 6000
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Thermal Design Power (TDP)
300 W
Vzhled
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Výška držáku
Full-Height (FH)
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
111,8 mm
Délka
266,7 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
4
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměťová sběrnice
512 bit
Šířka pásma paměti (max)
1792 GB/s
Paměť grafické karty
96 GB
Výkon
Výkon NPU až
3511 TOPs
Verze DirectX
12.0
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenCL
3.0
Verze shader modelu
6.6
Verze OpenGL
4.6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 3536403403379 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
