PNY RTX PRO 5000 NVIDIA 48 GB GDDR7
Kód: KGKPNYNVD0096
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA jádra
14080
CUDA
Ano
Typ
RTX PRO 5000
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
300 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Vzhled
Počet slotů
2
Barva
Černá
Výška držáku
Full-Height (FH)
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Délka
266,7 mm
Výška
111,8 mm
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
4
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Šířka pásma paměti (max)
1344 GB/s
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
48 GB
Paměťová sběrnice
384 bit
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12.0
Verze OpenGL
4.6
Verze OpenCL
3.0
Verze shader modelu
6.6
Dvojité DVI
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.48 kg |
| EAN: | 3536403403454 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 182 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
