Pneumatické kladivo SDS+18V, bez akumulátoru a nabíječky RYOBI
Kód: NAKRYOMWE0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Snadné uchopení
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Barva
Černá
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Vestavěné světlo
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,08 kg
Technické údaje
Systém SDS
Ano
Další charakteristiky
Vydávání vibrací
11,7 m/s²
Hlučnost
96,2 dB
Výkon
Průměr vrtání do dřeva (max.)
1,6 cm
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Průměr vrtání do betonu (max.)
1,6 cm
Počet nárazů
5000 bpm
Energie příklepu
1,3 J
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte zařízení v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 4892210130211 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 196 mm |
| Šířka balení: | 303 mm |
| Délka balení: | 87 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
