Platforma Asus Rack (2U) RS521A-E12-RS12U
Kód: PLSASURAC0130
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ procesoru
AMD
Patice procesoru
Socket SP5
Výrobce procesoru
AMD
Kompatibilní procesory
AMD EPYC 9005
Zabudovaný procesor
Ano
Počítačová síť
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
Řadič LAN
Intel® I350-AM2
Úložná média
Formát SSD
M.2
Šachta pro disk vyměnitelný za provozu
Ano
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
Podporovaná rozhraní úložiště
SATA, Serial Attached SCSI (SAS)
Podporovaná velikost úložných jednotek
3.5"
Počet 3,5" pozic
12
Příkon
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Titanium
Napájecí zdroj
2000 W
Počet primárních napájecích zdrojů
2
Vzhled
LED indikátory
Ano
Typ skříně
Rack (2U)
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Stříbrná
Hmotnost a rozměry
Výška
449 mm
Hmotnost
18 kg
Šířka
840 mm
Hloubka
881 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
25,2 kg
Možnosti připojení
Počet VGA portů
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Paměť
Podporovaná frekvence RDIMM modulu
5200
Maximální vnitřní paměť
2 TB
Počet DIMM slotů
24
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek vyžaduje speciální likvidaci.
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express x16
5
Počet slotů M.2 (M)
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 32.1 kg |
| EAN: | 4711387768655 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 283 mm |
| Šířka balení: | 595 mm |
| Délka balení: | 1113 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
