Philips Series 2300 LatteGo EP2333/40 Automatický kávovar
Kód: AGDPHIEXP0166
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1500 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Automatické vypnutí
Ano
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,2 W
Třída energetické účinnosti
A
Vstupní střídavé napětí
230 V
Automatické vypnutí po (max)
30 min
Hmotnost a rozměry
Výška
371 mm
Hloubka
433 mm
Šířka
246 mm
Hmotnost
8 kg
Údaje o balení
Hloubka balení
491,5 mm
Výška balení
487 mm
Šířka balení
287,5 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Hmotnost včetně balení
12,5 kg
Technické údaje
Nebezpečné zboží
Ne
Záruční doba
2 rok/roky
Další charakteristiky
Recyklovatelnost obalového materiálu
95%
Výkon
Typ produktu
Espresso kávovar
Kompatibilita s filtrem
AquaClean
Objem zásobníku vody
1,8 l
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Dva šálky najednou
Ano
Nádoba na mléko
Ano
Typ mlýnku
Keramická bruska
Systém na horkou vodu
Ano
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Počet odtoků
2
Typ kávovaru
Plně automatické
Počet nastavení brusky
12
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Vestavěný mlýnek
Ano
Odvápňovací systém
Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna
275 g
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ náplně
Kávová zrna
Obsah balení
Návod z recyklovaného papíru
Ano
Lžíce v ceně
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Barva
Šedá
Wi-Fi
Ne
Základní materiál
Kov, Plast
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Typ displeje
TFT
Funkce standby
Ne
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barevný displej
Ano
Funkce a programy vaření
Počet programů
3
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava kávy
Ano
Více nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.96 kg |
| EAN: | 8720389030352 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 495 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 480 mm |
| Certifikace: | EN 50564:2011 |
| Obsah balení: | AquaClean filter |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
