Philips Napařujte tlakem položené nebo visící, Ruční napařovač
Kód: AGDPHIZEL0349
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Variabilní nastavení páry
Ano
Příkon
Příkon
1600 W
Vstupní střídavé napětí
220 V
Vzhled
Barva
Černá
Model
Přenosný parní čistič
Délka šňůry
2,5 m
Typ ovládání
Knoflíky
Kapacita
0,23 l
Objem zásobníku vody
0,23 l
Indikátor připravenosti
Ano
Technické údaje
Recyklovatelnost obalového materiálu
100%
Výkon
Nastavitelná pára
Ano
Typ přizpůsobení páry
Krok
Stálý výstup páry
32 g/min
Doba zahřívání
60 s
Obsah balení
Štětec v balení
Ano
Ergonomie
Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku
Ano
Doplnění kdykoli
Ano
Vertikální napařování
Ano
Bezpečné pro všechny typy látek
Ano
Indikace připravenosti páry
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8710103927228 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
