Philips DST8020/20 žehlička Napařovací žehlička Žehlicí deska SteamGlide Elite 3000 W Modrá
Kód: AGDPHIZEL0410
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Objem zásobníku vody
0,3 l
Nepřetržitá pára
Ano
Barva
Modrá
Parní ráz
240 g/min
Vertikální napařování
Ano
Délka šňůry
2,5 m
Funkce parního rázu
Ano
Systém zamezující odkapávání
Ano
Stálý výstup páry
55 g/min
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí deska SteamGlide Elite
Model
Napařovací žehlička
Příkon
Příkon
3000 W
Technické údaje
Zabudovaná zástrčka do zásuvky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 8720389004773 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 178 mm |
| Šířka balení: | 342 mm |
| Délka balení: | 143 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
