Philips 7000 series Handheld Steamer STH7020/20 Řada 7000
Kód: AGDPHIZEL0413
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nepřetržitá pára
Ano
Variabilní nastavení páry
Ano
Bezpečné pro všechny typy látek
Ano
Funkce parního rázu
Ne
Počet programů
2
Délka šňůry
2,5 m
Napařovací špička SteamTip pro přesné žehlení těžko přístupných míst
Ano
Vstupní napětí
220 - 240 V
Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku
Ano
Rychlé zahřátí
Ano
Barva
Černá
Automatické vypnutí
Ne
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Základní materiál
Plast
LED indikátory
Aktivita
Typ ovládání
Knoflíky
Žhavicí doba
30 s
Model
Napařovací žehlička
Vertikální napařování
Ano
Doba zahřívání
30 s
Objem zásobníku vody
0,1 l
Špička pro přesné žehlení
Ano
Počet nastavení
2
Navrženo pro cestování
Ne
Jednoduché skladování
Ano
Příkon
Příkon
1500 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
129 mm
Výška
141 mm
Hloubka
355 mm
Indikátory
Kontrolka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8720389007446 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 154 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
