Philips 7000 series DST7061/30 napařovací žehlička tmavě fialová magická
Kód: AGDPHIZEL0423
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vertikální napařování
Ano
Parní ráz
250 g/min
Automatické vypnutí
Ano
Podložka
Ano
Stálý výstup páry
55 g/min
Nepřetržitá pára
Ano
Model
Napařovací žehlička
Vyměnitelná vodní nádrž
Ne
Délka šňůry
2 m
Navrženo pro cestování
Ne
Počet teplotních nastavení
3
Barva
Purpurová
Systém zamezující odkapávání
Ano
Objem zásobníku vody
0,3 l
Funkce parního rázu
Ano
Automatické vypnutí po
8 min
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí deska SteamGlide Elite
Kropení
Ano
Příkon
Příkon
3000 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.711 kg |
| EAN: | 8720389016158 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
