Philips 7000 series DST7012/70 napařovací žehlička světle zelená / šedá
Kód: AGDPHIZEL0434
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vertikální napařování
Ano
Parní ráz
220 g/min
Objem zásobníku vody
0,3 l
Systém zamezující odkapávání
Ano
Variabilní nastavení páry
Ano
Funkce parního rázu
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Barva
Šedá
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí plocha SteamGlide Plus
Automatické vypnutí
Ne
Vyměnitelná vodní nádrž
Ne
Navrženo pro cestování
Ne
Model
Napařovací žehlička
Stálý výstup páry
45 g/min
Počet teplotních nastavení
3
Délka šňůry
2 m
Odvápňovací systém
Ano
Kropení
Ano
Příkon
Příkon
2600 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| EAN: | 8720389015953 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
