Philips 7000 series DST7011/20 napařovací žehlička světle modrá / šedá
Kód: AGDPHIZEL0435
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Napařovací žehlička
Vertikální napařování
Ano
Stálý výstup páry
45 g/min
Délka šňůry
2 m
Barva
Modrá
Parní ráz
220 g/min
Funkce parního rázu
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Variabilní nastavení páry
Ano
Objem zásobníku vody
0,3 l
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí plocha SteamGlide Plus
Kropení
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
2600 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Bezpečnostní upozornění
Varování
Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.82 kg |
| EAN: | 8720389015892 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
