Philips 5000 series Kontaktní gril
Kód: AGDPHIGRE0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Odkapávací tácek
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
LED indikátory
Ano
Vlastnosti víčka
Aretace víka
Víčko
Ano
Typ ovládání
Otočné
Nepřilnavý povrch
Ano
Nastavení výšky
Ano
Základní materiál
Hliník
Nohy
Ano
Automatické vypnutí
Ne
Uzamykatelný
Ano
Formát
Obdélníkový
Nastavitelný termostat
Ano
Úhel otevírání víka
180°
Maximální teplota vaření
200 °C
Příkon
Příkon
2200 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
354 mm
Hloubka
375 mm
Výška
177 mm
Hmotnost
4,99 kg
Údaje o balení
Šířka balení
220 mm
Hloubka balení
405 mm
Výška balení
406 mm
Hmotnost včetně balení
1,1 kg
Technické údaje
Nebezpečné zboží
Ne
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.35 kg |
| EAN: | 8720389035654 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
