Philips 1000 series NA130/00 Fritéza Airfryer o objemu 6,2 l
Kód: AGDPHIFRY0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce pečení
Ano
Kapacita fritézy
0,8 kg
Digitální časovač
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Teplota (min)
80 °C
Grilování
Ano
Kapacita
6,2 l
Doba časovače
60 min
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Technologie nízkotučného smažení
Rapid Air
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Automatické vypnutí
Ano
Příkon
1700 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Odizolovaný plášť
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Délka šňůry
0,8 m
Barva
Černá
Jednoduché čištění
Ano
Úchyty
Ano
Typ ovládání
Otočné
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Chlazený úchyt
Ano
Umístění přístroje
Samostatné
Vyjímatelná miska
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Barva kontrolního panelu
Černá
Typ konstrukce
Samostarný
Nepřilnavý povrch
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
309 mm
Hmotnost
5,2 kg
Výška
308 mm
Hloubka
404 mm
Další charakteristiky
Neobsahuje
Bisfenol A
Záruční doba
2 rok/roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.23 kg |
| EAN: | 8720389033780 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 377 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
