Phanteks XT Pro Ultra Midi Tower Černá
Kód: OBUPHSOBU0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5"
Vzhled
Materiál
Temperované sklo
Počet 2.5" pozic
5
Model
PC
Barva
Černá
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Osvětlení
Ano
Počet 3,5" pozic
2
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Umístění osvětlení
Interní ventilátory
Boční okno
Ano
Formát
Midi Tower
Vhodné pro
Hraní
Hmotnost a rozměry
Šířka
450 mm
Hmotnost
8,17 kg
Hloubka
230 mm
Výška
500 mm
Technické údaje
Záruční doba
5 rok/roky
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte dostatečné větrání krytu, aby nedošlo k přehřátí součástí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.75 kg |
| EAN: | 886523303138 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 535 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
