Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 1 TB 14G (PV593P1TBM28H)
Kód: DIAPATSSD0087
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát SSD
M.2
Kapacita disku SSD
1 TB
Podporované operační systémy Windows
Windows 8
Rozhraní
PCI Express 5.0
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
14000 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
1650000 IOPS
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
700
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
10000 MB/s
NVMe
Ano
Verze NVMe
2.0
Náhodné čtení (4 KB)
1650000 IOPS
Hmotnost a rozměry
Šířka
22 mm
Hmotnost
11 g
Hloubka
80 mm
Výška
3,8 mm
Údaje o balení
Šířka balení
76 mm
Hmotnost včetně balení
40 g
Hloubka balení
25 mm
Výška balení
123 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4711378430615 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 77 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 27 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
