Parní čistič KARCHER SC 2 Upright AE - 1.513-509.0
Kód: AGDKARMPA0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1600 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Kapacita
0,4 l
Model
Stojací parní čistič
Délka šňůry
5 m
Barva
Šedá
Hmotnost a rozměry
Výška balení
1185 mm
Hloubka balení
314 mm
Hmotnost obalu
4 kg
Šířka balení
168 mm
Hmotnost
2,5 kg
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha, Dlaždice
Nastavitelná pára
Ano
Doba nahřívání
0,5 min
Počet kroků nastavení
2
Obsah balení
Obsah balení
1 m dlouhý pruh virtuální stěny
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.98 kg |
| EAN: | 4066529063021 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1175 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
