Paměťová karta Patriot Memory EP CFexpress Type B 1TB 1750MB/s (PEF1TBEPAB)
Kód: PAMPATCFL0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přepínač ochrany proti zápisu
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
4 mm
Šířka
29,9 mm
Hmotnost
10 g
Hloubka
38,5 mm
Údaje o balení
Výška balení
132 mm
Šířka balení
100 mm
Hloubka balení
10 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Paměť
Typ flash karty
CFexpress
Rychlost čtení
1750 MB/s
Formát snímků
exFAT
Rozhraní
PCIe Gen3 ×2
Rychlost zápisu
1650 MB/s
Kapacita
1 TB
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-25 - 85 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.022 kg |
| EAN: | 4711378429466 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 132 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 12 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
