Palit GeForce RTX 5080 GamingPro NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAPALNVD0504
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
2295 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA
Ano
Typ
GeForce RTX 5080
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rychlost přetaktování procesoru
2617 MHz
Příkon
Maximální spotřeba energie
360 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
850 W
Vzhled
Osvětlení
Ano
Počet slotů
3
Barva
Černá
Chladicí technologie
Palit TurboFan Blade 4.0
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Výška držáku
Full-Height (FH)
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Barva podsvětlení
Více
Hmotnost a rozměry
Výška
127,1 mm
Délka
331,9 mm
Hloubka
60 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express 5.0
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Šířka pásma paměti (max)
960 GB/s
Rychlost přenosu dat
30 Gbit/s
Paměť grafické karty
16 GB
Výkon
HDCP
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Připraveno na virtuální realitu
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
NVIDIA Ansel
Ano
Obsah balení
Obsahuje síťovou šňůru
Ano
Návod k obsluze
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.33 kg |
| EAN: | 4710562244939 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
