Palit GeForce RTX 5050 StormX NVIDIA 8 GB GDDR6
Kód: VGAPALNVD0506
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
2572 MHz
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA jádra
2560
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5050
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Takt procesoru
2317 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Minimální systémové napájení
550 W
Maximální spotřeba energie
130 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Hmotnost a rozměry
Délka
169,9 mm
Výška
118 mm
Hloubka
39,8 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1b
Verze HDMI
2.1b
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
8 GB
Paměťová sběrnice
128 bit
Šířka pásma paměti (max)
320 GB/s
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
NVIDIA Ansel
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 4710562245448 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
