Palit GeForce RTX 3050 StormX 6GB NVIDIA GDDR6
Kód: VGAPALNVD0508
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
1042 MHz
CUDA jádra
2304
Rychlost přetaktování procesoru
1470 MHz
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 3050
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
3
CUDA
Ano
Příkon
Spotřeba elektrické energie
70 W
Minimální systémové napájení
300 W
Vzhled
Formát
Half-Height/Half-Length (HH/HL)
Barva
Černá
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Osvětlení
Ne
Počet slotů
2
Hmotnost a rozměry
Výška
117 mm
Délka
162 mm
Hloubka
40 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Certifikáty shody
CE
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1
Počet HDMI portů
1
Počet DVI-D portů
1
Počet připojení DisplayPorts
1
Rozhraní
PCI Express 4.0
Verze DisplayPortu
1.4a
Paměť
Šířka pásma paměti (max)
168 GB/s
Paměť grafické karty
6 GB
Rychlost přenosu dat
14 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
96 bit
Výkon
PhysX
Ano
HDCP
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Dvojité DVI
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
NVIDIA Ansel
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
Verze OpenGL
4.6
Připraveno na virtuální realitu
Ano
NVIDIA GameStream
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 4710562244625 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
