O'CANIS Deer with millet, potatoes, and red beet - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPOCAKAS0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ano
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez kuřecího masa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Hlavní příchuť
Jelení
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
26%
Hrubý popel
7%
Hrubá vláknina
4%
Obsah tuku
9,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.13 kg |
| EAN: | 5903802100877 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
