Nůžky na živý plot - Makita DUH506Z
Kód: NAKMAKNDZ0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Maximální výkon
320 W
Hmotnost a rozměry
Délka
897 mm
Hmotnost
2,9 kg
Výška
185 mm
Šířka
207 mm
Technické údaje
Rozteč čepele zubů
3 cm
Typ motoru
Bezkartáčový
Rychlost řezání
4000 RPM
Maximální délka řezu
50 cm
Hlučnost
88 dB
Maximální střihací tloušťka
2 cm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Obsah soupravy
Uživatelský manuál
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Během provozu se nože nedotýkejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 088381772242 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 985 mm |
| Délka balení: | 285 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
