Noveen DoubleCrisp AF5050 X-LINE Fritéza bez tuku 1700 W černá
Kód: AGDOOVFRY0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Teplota (min)
50 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Počet programů
13
Funkce uchování teploty
Ano
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Digitální časovač
Ano
Kapacita
11 l
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Příkon
Automatické vypnutí
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Příkon
1700 W
Vzhled
Barva kontrolního panelu
Černá
Chlazený úchyt
Ano
Typ konstrukce
Dvojitý
Umístění přístroje
Samostatné
Nepřilnavá vnitřní mísa
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
466 mm
Hmotnost
9,6 kg
Hloubka
250 mm
Šířka
411 mm
Indikátory
Typ displeje
LED
Vestavěný displej
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte fritézu bez dozoru, pokud je v provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 5902221624117 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 520 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
