Ninja OL750EU multi vařič 7,5 l 1760 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDNIJROK0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Protiskluzové nožky
Ano
Držadlo
Ano
Příkon
1760 W
Barva
Nerezová ocel
Kapacita
7,5 l
Typ otevření víka
Manuální
Počet osob
6 člověk/lidí
Jednoduché čištění
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ ovládání
Otočné
Vestavěný displej
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Odizolovaný plášť
Ano
Počet automatických programů
14
Nepřilnavý povrch
Ano
Časovač
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
438 mm
Šířka
391 mm
Hmotnost
11,3 kg
Hloubka
398 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou.
Funkce a programy vaření
Rychlé vaření
Ano
Jogurt
Ano
Funkce tlaku páry
Ano
Rizoto
Ano
Dort
Ano
Pomalé vaření
Ano
Koláč
Ano
Funkce uchování teploty
Ano
Funkce grilování
Ano
Konvenční vaření
Ano
Funkce smažení
Ano
Funkce tepla
Ano
Přednastavené programy
Ano
Funkce pečení
Ano
Vaření v páře
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.34 kg |
| EAN: | 622356245050 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 454 mm |
| Šířka balení: | 566 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
