NATURE Grain Free Holistic Losos - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLPNTEKAS0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Hmotnost
12 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez cukru
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Další funkce
Monobílkoviny
Bez umělých barviv
Ano
Sezónní nabídka
Jarní
Kategorie
Pro vašeho psa
Hlavní příchuť
Losos
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
2,75%
Obsažená vlhkost
9%
Bílkoviny
28%
Obsah tuku
18%
Hrubý popel
8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 8437012083912 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
