NATURE Grain Free Holistic Lamb - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPNTEKAS0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Ochrana trávicího traktu
Bezlepkový
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hlavní příchuť
Jehněčí
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Další funkce
Alergie
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
8%
Obsah tuku
18%
Bílkoviny
28%
Hrubá vláknina
2,7%
Obsažená vlhkost
9%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 8437012083899 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
