Napařovací žehlička PHILIPS DST 8050/20
Kód: AGDPHIZEL0436
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Zlato
Model
Napařovací žehlička
Kropení
Ne
Vertikální napařování
Ano
Stálý výstup páry
85 g/min
Objem zásobníku vody
0,35 l
Délka šňůry
3 m
Nepřetržitá pára
Ano
Systém zamezující odkapávání
Ano
Parní ráz
260 g/min
Funkce parního rázu
Ano
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí deska SteamGlide Elite
Příkon
Příkon
3000 W
Technické údaje
Zabudovaná zástrčka do zásuvky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.085 kg |
| EAN: | 8720389004681 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
