Napájecí zdroj DeepCool PL750-D 750W 80 Plus Bronze
Kód: ZDLDECOBU0049
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Celkový příkon
750 W
Vstupní proud
10 - 5 A
Vzhled
Bezpečnostní spínač
Ano
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku
12 cm
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Výška
86 mm
Šířka
150 mm
Hloubka
140 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
ErP
Certifikáty shody
Federální komunikační komise (FCC)
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Výkon
Formát PSU
ATX
Typ ložiska
HYB
ATX verze
3.0
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
100000 h
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Bronze
Účel
PC
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Dodávané kabely
AC
Včetně kabelové spojky
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| EAN: | 6933412721338 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 195 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
