MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC NVIDIA 4 GB GDDR4
Kód: VGAMISNVDM225
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
1430 MHz
CUDA
Ano
Typ
GeForce GT 1030
CUDA jádra
384
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální počet displejů na videokartu
2
Příkon
Spotřeba elektrické energie
20 W
Minimální systémové napájení
300 W
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Hmotnost a rozměry
Výška
38 mm
Délka
150 mm
Hmotnost
304 g
Hloubka
69 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
544 g
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
1
Rozhraní
PCI Express 3.0
Paměť
Paměť grafické karty
4 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR4
Frekvence paměti
2100 MHz
Paměťová sběrnice
64 bit
Výkon
Verze OpenGL
4.5
Verze DirectX
12.0
Záruční doba
10 rok/roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 4711377211475 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 51 mm |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
