MSI B760 GAMING PLUS WIFI základní deska Intel B760 LGA 1700 ATX
Kód: PLYMIS1700046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Výrobce procesoru
Intel
Kompatibilní procesory
Intel® Pentium® Gold
Patice procesoru
LGA 1700
Počítačová síť
Řadič LAN
Dragon RTL8125BG
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní Ethernetu
2.5 Gigabit Ethernet
Verze Bluetooth
5.3
Vlastnosti
Zvukový čip
Realtek ALC897
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Čipset základní desky
Intel B760
Řada čipsetu základní desky
Intel
Zvukové výstupní kanály
7.1 kanály/kanálů
Typ základní desky
ATX
Hmotnost a rozměry
Šířka
243,8 mm
Hloubka
304,8 mm
Paměť
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Typ paměťových slotů
DIMM
Maximální vnitřní paměť
192 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Počet paměťových slotů
4
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x)
2
Sloty PCI Express x1
3
Sloty PCI Express x16
2
Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x)
3
Počet slotů M.2 (M)
2
Řadiče ukládacích zařízení
Úrovně RAID
5
Podpora RAID
Ano
Podporovaná rozhraní úložiště
M.2, SATA
Interní vstupy/výstupy
Konektory USB 2.0
4
Počet konektorů SATA III
4
Konektor TPM
Ano
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
3
S/PDIF výstupní konektor
Ano
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Počet připojení DisplayPorts
1
Verze HDMI
2.1
Počet HDMI portů
1
Počet portů USB 2.0
4
Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
1
Výstupní port S/PDIF
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Verze DisplayPortu
1.4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 4711377086561 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
