Mobilní stojan na psací stůl/notebook Maclean, bílý, výškově nastavitelný 76-109 cm, max. 30 kg , MC-120 W
Kód: BIRMCNNOW0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Technické údaje
Nastavení sklonu
Ano
Maximální zátěž
30 kg
Otočná kolečka
Ano
Barva
Bílá
Možné nastavení výšky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Pravidelně kontrolujte stabilitu a stav upevňovacích šroubů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.225 kg |
| EAN: | 5902211140245 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 800 mm |
| Šířka balení: | 127 mm |
| Délka balení: | 520 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
