Micron MTC10C1084S1EC56BR paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MHz ECC
Kód: PSEMIODR50041
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
Server
Podsvícení
Ne
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Vnitřní paměť
16 GB
Frekvence paměti
5600 MHz
CAS latence
46
Typ vnitřní paměti
DDR5
Napětí paměti
1.1
Standard JEDEC
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Formát paměti
288-pin DIMM
ECC
Ano
Technické údaje
Certifikáty shody
Čínská směrnice RoHS
Další charakteristiky
Záruční doba
3 rok/roky
Organizace čipů
1Rx8
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 649528939036 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 50 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
